środa, 30 września 2020 r.
O nas Drukuj

Ośrodek Metodyczny Krajowego Komitetu Wychowania Resocjalizującego w Warszawie Filia w Koszalinie jest instytucją szkoleniową wpisaną do Rejestru Niepublicznych Placówek Doskonalenia Nauczycieli prowadzonego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty  pod numerem 40a NPDN/2005 oraz do rejestru Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie pod nr 2.32/00027/2005.

Zajmujemy się organizacją kursów, szkoleń, konferencji, warsztatów, programów profilaktycznych. Ponadto nasi pracownicy udzielają indywidualnych konsultacji logopedycznych, psychologicznych, terapeutycznych, psychiatrycznych oraz prowadzą terapię małżeńską, indywidualną i doradztwo rodzinne, a także grupy socjoterapeutyczne. Organizujemy również imprezy integracyjne dla zakładów pracy.

Posiadamy doświadczoną wysoko wykwalifikowaną kadrę, która jest autorem wielu programów, warsztatów i kursów – m.in. Kurs Pedagoga Rodzinnego, Kurs Socjoterapii, Kurs Systemowe Wspieranie Rodziny w Kryzysie.

Wspólnie z Ośrodkiem Adopcyjno Opiekuńczym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Koszalinie, jesteśmy autorem programu szkolenia kandydatów na zawodowe rodziny zastępcze zatwierdzonego przez Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej (DPS- VI- 4122-2-WB/05).
Na rynku działamy od 1 października 1996 r. i przez ten czas, w różnych formach przeszkoliliśmy ponad 20000 osób.

Współpracowaliśmy m.in. z Regionalnymi Ośrodkami Polityki Społecznej w Poznaniu i w Szczecinie, Biurem Współpracy Społecznej Województwa Zachodniopomorskiego, Powiatowymi Centrami Pomocy Rodzinie m.in. w Koszalinie, Kołobrzegu, Chodzieży, Powiatowymi Urzędami Pracy w Koszalinie, Świdwinie i Sławnie, Urzędami Miast i Gmin a także wieloma szkołami, ośrodkami pomocy społecznej, organizacjami pozarządowymi i prywatnymi firmami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ i REKOMENDACJAMI.

Jeżeli nie znaleźli Państwo interesującej formy szkoleniowej prosimy o kontakt.
Na Państwa zlecenie jesteśmy w stanie zorganizować interesujące Was szkolenie.

Bartosz Zabrocki
Dyrektor Ośrodka Metodycznego
Krajowego Komitetu Wychowania Resocjalizującego w Warszawie
Filia w Koszalinie

kontakt 94 342 56 27, 94 342 36 16
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
szkolenia dla pracowników oświaty, doradztwo rodzinne w Koszalinie, rady pedagogiczne, imprezy integracyjne, ośrodek metodyczny w Koszalinie